ONLINE >>> A-tým: HC ZUBR Přerov - HC Slovan Ústí n/L 7:4 | Ml. dorost: HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov 2:14
TVCOM.CZ: Manuál platební brány pro sledování přenosů ze zápasů WSM ligy | Počet prodaných permanentek: 701

Zápasy - 2. hokejová liga 2014/2015

1.kolo, st 17.9.
Frýdek-Místek - Přerov
2.kolo, so 20.9.
Přerov - Karviná
3.kolo, st 24.9.
Břeclav - Přerov
4.kolo, so 27.9.
Přerov - Nový Jičín
5.kolo, so 4.10.
Opava - Přerov
6.kolo, st 8.10.
Přerov - Poruba
7.kolo, so 11.10.
Valašské Meziříčí - Přerov
8.kolo, st 15.10.
Přerov - Hodonín
9.kolo, so 18.10.
Vsetín - Přerov
10.kolo, st 22.10.
Přerov - (volno)
 
11.kolo, so 25.10.
Technika Brno - Přerov
12.kolo, út 28.10.
Přerov - Frýdek-Místek
13.kolo, so 1.11.
Karviná - Přerov
14.kolo, st 5.11.
Břeclav - Přerov
15.kolo, so 8.11.
Nový Jičín - Přerov
16.kolo, st 12.11.
Přerov - Opava
17.kolo, so 15.11.
Poruba - Přerov
18.kolo, po 17.11.
Přerov - Valašské Meziříčí
28.kolo, st 19.11.
Přerov - Poruba
19.kolo, so 22.11.
Hodonín - Přerov
20.kolo, st 26.11.
Přerov - Vsetín
21.kolo, so 29.11.
(volno) - Přerov
 
22.kolo, st 3.12.
Přerov - Technika Brno
23.kolo, so 6.12.
Frýdek-Místek - Přerov
24.kolo, st 10.12.
Přerov - Karviná
25.kolo, so 13.12.
Přerov - Břeclav
26.kolo, st 17.12.
Přerov - Nový Jičín
27.kolo, so 20.12.
Opava - Přerov
29.kolo, ne 4.1.
Valašské Meziříčí - Přerov
30.kolo, st 7.1.
Přerov - Hodonín
31.kolo, so 10.1.
Vsetín - Přerov
32.kolo, st 14.1.
Přerov - (volno)
 
33.kolo, so 17.1.
Technika Brno - Přerov
34.kolo, st 21.1.
Přerov - Frýdek-Místek
35.kolo, pá 23.1.
Karviná - Přerov
36.kolo, st 28.1.
Přerov - Břeclav
37.kolo, so 31.1.
Nový Jičín - Přerov
38.kolo, st 4.2.
Přerov - Opava
40.kolo, st 11.2.
Přerov - Valašské Meziříčí
41.kolo, so 14.2.
Hodonín - Přerov
39.kolo, po 16.2.
Poruba - Přerov
42.kolo, st 18.2.
Přerov - Vsetín
43.kolo, so 21.2.
(volno) - Přerov
 
44.kolo, st 25.2.
Přerov - Technika Brno
ČF1, so 28.2.
Přerov - Břeclav
ČF2, po 2.3.
Břeclav - Přerov
ČF3, st 4.3.
Přerov - Břeclav
SF1, st 11.3.
Přerov - Opava
SF2, pá 13.3.
Opava - Přerov
SF3, ne 15.3.
Přerov - Opava
SF4, út 17.3.
Opava - Přerov
F1, ne 22.3.
Přerov - Vsetín
F2, út 24.3.
Vsetín - Přerov
F3, čt 26.3.
Přerov - Vsetín
F4, so 28.3.
Vsetín - Přerov
F5, po 30.3.
Přerov - Vsetín
KVAL1, čt 2.4.
Přerov - Tábor
KVAL2, so 4.4.
Sokolov - Přerov
KVAL3, st 8.4.
Tábor - Přerov
KVAL4, pá 10.4.
Přerov - Sokolov