ON-LINE > A-tým: HC ZUBR Přerov - HC Stadion Litoměřice (středa 18:00) | Ml. dorost: HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba (čtvrtek 18:45)

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Junioři: Vyrovnaný zápas na frýdeckém ledě body nepřinesl, Zubři padli o dvě branky

neděle 22.1.2017 | Aleš Novotný
F r . M í s t e k – Vinou ze soutěže odhlášených týmů Opavy a Uničova měli teď juniorští Zubři zápasový program hodně prořídlý, ale nedělním soubojem ve Frýdku už se opět vrací do vysokých obrátek. Duel v hale Polárce byl hodně vyrovnaný, Přerované ale v posledních vteřinách první i druhé části zbytečně inkasovali. Ve třetím dějství domácí odskočili na rozdíl dvou branek a přestože Zubři hráli na konci za zákeřné Gonosovo sražení Nesrsty u mantinelu pětiminutovou přesilovku, zvrátit stav už nedokázali.

Mladší dorost doma zvládl derby s Olomoucí a dostal se znovu do čela nadstavbové části

pondělí 16.1.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Z nadstavbové části ELIOD Extraligy ukrojili mladší dorostenci už desátý zápas, kterým bylo derby s Olomoucí. To začali Zubři výborně a krátce po startu druhé tercie vedli už 4:1. I přes další šance a několik přesilovek už se jim ale skóre nepodařilo navýšit. Naopak soupeř v závěru snížil na 4:2, a tak poslední minuty byly ještě hodně dramatické. Na vítězství Zubrů, které je v tabulce nadstavby poslalo o dva body před Vsetín, už to ale nic nezměnilo.

Starší dorost: Zubři završili základní část vysokou výhrou nad Uherským Hradištěm

neděle 15.1.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Dvěma duely ve dvou dnech starší dorost završil základní část své soutěže. Jeho posledním soupeřem bylo v neděli Uherské Hradiště, se kterým si Přerované po porážce s Technikou spravili chuť. Více ze hry měli od úvodu Zubři, jejichž převaha byla vyjádřena také gólově. Modrožlutí zamířili přesně osmkrát, zatímco soupeř poslal za záda brankáře Bartoňka pouze tři kotouče. Nadstavbová část ligy, v níž osmička týmů začne bodově od nuly, odstartuje v pátek 27. ledna.

Nevydařený závěr druhé třetiny rozhodl, starší dorost na ledě Techniky těsně prohrál

sobota 14.1.2017 | Aleš Novotný
B r n o – Poslední venkovní souboj základní části odehráli starší dorostenci v sobotu na půdě brněnské Techniky. Ta usiluje o postup mezi osm nejlepších týmů, které čeká nadstavbová fáze a Zubry obrala o všechny body. Přerované měli přitom zápas velmi dobře rozehraný, jenže závěr druhé tercie jim vůbec nevyšel. Domácí otočili skóre z 1:3 na 4:3 a modrožlutí už pak odpovědět nedokázali. Základní část Ligy staršího dorostu se uzavře v neděli, kdy Přerov na domácím ledě vyzve Uherské Hradiště.

Akce Týden hokeje se uskuteční i v Přerově! Přijďte si vyzkoušet, jaké to je být hokejistou

pátek 13.1.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – V rámci propagace ledního hokeje připravil ČSLH projekt Týden hokeje, který se uskuteční ve dnech 23. až 29. ledna 2017 a naváže tak na úspěšné akce z loňského září, jež se však konaly pouze na několika stadionech. Tentokrát unikátní projekt pokračuje na celorepublikové úrovni a zavítá tak i do Přerova. Pro děti bude připraven zábavný program na ledě i mimo něj a rodiče budou mít možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu.

Mladší dorost: Oslabená sestava vyválčila v Šumperku dva body a stáhla ztrátu na Vsetín

čtvrtek 12.1.2017 | Aleš Novotný
Š u m p e r k – V devátém utkání nadstavbové části došlo na změnu pořadatelství, mladší dorost se tak vzhledem k Mistrovství světa žen do 18 let utkal se šumperskými Draky na jejich ledě. Tým Zubrů i bez několika hráčů odehrál se soupeřem velmi dobrou partii, přes gólové manko ve třetím dějství dokázal urvat dva body, o kterých rozhodl Stanislav Svozil v nájezdech. Vsetín naopak svoje klání s Warriorem Brno nezvládl, a tak se ztráta Zubrů na vedoucí Valachy v tabulce smrskla na jeden bod.

Další stránky
123456>>