Junioři v Litvínově neuspěli, rozhodující gól inkasovali v poslední minutě třetí třetiny

L i t v í n o v – Juniorští hokejisté Přerova v repríze baráže o extraligu z roku 2022 neuspěli, Litvínovu na jeho půdě podlehli těsně 3:4. Zubři ještě v závěru normální hrací doby vedli, pak ale dostali dva góly a ze severu Čech odcestovali bez bodu. Na straně Hanáků se prosadili Martin Nášel, David Buršík a Tadeáš Hlávka.
35.kolo, čtvrtek 21.12.2023
HC Litvínov - HC ZUBR Přerov
4:3
(2:1, 0:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 3. Slavík (Hora, Postl), 17. Slavík (TS), 57. Peroutka (Čech), 60. Svoboda (Postl) – 9. Nášel (Billa), 30. Buršík, 40. Hlávka (Buršík, Hradil). Rozhodčí: Kosnar, Turhobr – Malý, Sýkora. Vyloučení: 9:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 121. Střely na branku: 33:49. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 4:3.
Kubík – Prokeš, Hora, Soušek, Vyhlídal, Werner, Kubíček, Kladivo – Postl , Slavík, Svoboda – Bednařík, Peroutka, Čech – Dohnal, Dej, Višněvskij – Scafari, Horský, Tůma.
Žurek – Bárta, Němec, Tomiga, Billa, Pekr, Škňouřil, Janek – Hlávka, Hradil, Buršík – Hanák, Halík, Kolařík – Holík, Mašek, Švejda – Hyža, Nášel, Šťastný