Starší dorost: Zubři vítězně také v Třebíči, obrat skóre zajistil všechny tři body

T ř e b í č – Ve třech předchozích zápasech starší dorostenci nezaváhali a jejich úspěšná série trvá i po nedělním utkání na ledě Třebíče. Do něj však Zubři neměli dobrý vstup. Domácí Horácká Slavia totiž slepenými góly hned dvakrát skórovala. Přerované ovšem ještě v první části našli odpověď a během druhé tercie se jim podařilo stav srovnat. Rozuzlení tak přineslo dějství třetí, v němž dvě rychlé trefy Zubrů zajistily export všech bodů na Hanou.
4.kolo, neděle 27.9.2015
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
2:4
(2:1, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 5. Michálek (Dvořák), 6. Sigmund (Erat) – 16. Galetka (Šťastný), 36. Šťastný (Tomaník), 51. Rusňák (Tomaník), 53. Knápek. Rozhodčí: Kotlík – Mejzlík, Sobotka. Vyloučení: 2:2, navíc Sigmund (Třebíč) 10 minut osobní trest, Strnad (Třebíč) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 17:32. Průběh utkání: 2:0, 2:4.
Juda – Erat, Svoboda, Strnad, Havelka, Michálek, Sigmund, Dvořák, Nejedlý, Bednář, Dundálek, Pacalová, Lupač
Šimonů – Rusňák, Skříček, Spálovský, Gábriel, Klapal, Šico, Marek – Šťastný, Galetka, Tomaník, Zdráhal, Matuška, Horký, Krul, Palacký, Petráš, Knápek, Foltas