Mladší dorost utrpěl doma s Třincem největší debakl sezóny

P ř e r o v - Zatímco v předchozích dvou domácích zápasech se Zubrům dařilo se svými soupeři držet krok celých 50 minut, aktuálně vedoucí Třinec jim už krátce za "startovní čarou" utekl. Posilující injekce ve formě oddechového času už v 8.minutě utkání bohužel nezabrala a téměř bez přestávky se hrálo před přerovským gólmanem Vaculíkem. Už po 1.třetině tak Zubři prohrávali o 6 gólů. Neustálému "tloustnutí" skóre na straně hostů nezabránila ani výměna gólmana na počátku 2.třetiny. Do konce třetiny se tak Oceláři vzdálili již na 14 gólů, když využili i všechny své 4 přesilovky. Teprve v poslední třetině už hosté trochu zvolnili a mezi 50 a 55.minutou si Zubři vypracovali několik velkých šancí, z níž alespoň jednu proměnil v čestný úspěch Hradila. Největšímu debaklu sezóny už ale nezabránili.
30.kolo, sobota 25.2.2012
HC ZUBR Přerov - HC Oceláři Třinec
1:16
(0:6, 0:8, 1:2)
Branky a nahrávky: 55. Hradila (Metelka) - 5. Motloch (Kovařčík), 8. Kovařčík (Poruba), 8. Poruba (Janiczek), 14. Orság (Roman), 17. Motloch (Poruba), 19. Orság (Christov, Jašek), 21. Christov (Orság, Jašek), 23. Poruba (Kovařčík, Polášek), 23. Motloch (Polášek, Kovařčík), 24. Švaňa, 27. Motloch (Radzienciak, Poruba), 30. Janiczek (Orság, Jašek), 35. Christov (Jašek, Orság), 37. Roman (Motloch, Kovařčík), 43. Petrák (Roman), 56. Švaňa (Orság, Škorpík) Rozhodčí: Klimecký - Klvač, Řezáč. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:4. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:15, 1:15, 1:16.
Vaculík (mezi 21.a 30. Schneider) - Hradila, Daniš, Podepřel, Metelka, Jančařík, Žůrek, Smolka, Harásek, Kubíček, Vlach, Tomaník, Ministr, Weintritt, Nossek, Bochňák, Matlocha, Novák, Pochyla
Turšner - Janiczek, Polášek, Walaski, Roman, Radzienciak, Adámek, Kovařčík, Christov, Švaňa, Poruba, Motloch, Lorek, Sikora, Petrák, Jašek, Orság, Škorpík