Mladší dorost: Zubři důležité utkání v Opavě nezvládli

O p a v a – Mladší dorostenci přerovského hokeje po překvapivém domácím vítězství nad Porubou měli na neděli 9. října v kalendáři poznačen veledůležitý zápas v Opavě. Utkání bylo soubojem celků z chvostu extraligové tabulky a Přerov se v případě úspěchu mohl od posledního Slezanu ještě více bodově odtrhnout. Plány a přání se však Zubrům začaly bořit už v první třetině, kdy rychle inkasovali dva góly. Ve druhé třetině sice přesnou trefou snížil Bochňák, ale hned následně Zubři trestuhodně nechali soupeře přidat třetí gól při vlastní přesilovce a brzy přišel ještě čtvrtý. Ve třetí třetině už Přerov nenašel síly poprat se o lepší výsledek a nakonec po dalších inkasovaných brankách prohrál v Opavě vysoko 1:7.
7.kolo, neděle 9.10.2011
HK Opava - HC ZUBR Přerov
7:1
(2:0, 2:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 3. Hartmann (Ondruch, Krupa), 9. Ondruch (Hartmann), 30. Krupa (Hartmann), 37. Ondruch (Hartmann), 48. Zbytek, 55. Hartmann (Ondruch), 57. Krupa - 29. Bochňák. Rozhodčí: Rapák - Lasák, Žídek. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: 42:15. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1.
Marek - Olšr, Monczmann, Zbytek, Dreljuš, Klement, Dudek, Blaževič, Borunský, Ondruch, Nardelli, Šoltys, Krupa, Stuchlík, Hlísta, Rýpar, Hartmann, Ostřanský
Fiurášek (55. Vaculík) - Hradila, Daniš, Solař, Harásek, Metelka, Žůrek, Válek, Smolka, Blahunek, Kubíček, Vlach, Pochyla, Tomaník, Ministr, Weintritt, Nossek, Bochňák, Matlocha, Podepřel, Novák