25.kolo, neděle 12.10.2008
HC ZUBR Přerov - HK Kroměříž
2:5
(2:2, 0:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 8:01 Blaheta (Holík), 14:35 Šrámek (Hradil) - 5:08 Jablůnka (Murín, Krybus), 18:33 Motal (Sedlář, Klhůfek), 29:31 Motal (Klhůfek), 31:28 Krybus (Murín), 39:10 Klhůfek (TS). Rozhodčí: Přikryl - Novák, Goňa. Vyloučení: 5:13, navíc Zábojík (Kroměříž) 10 minut osobní trest, Klhůfek (Kroměříž) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5.
Ginter - Hoferek, M.Brázda, Pírek, Bosák, Dočkal, Šrámek, T.Klimecký, Blinka, M.Ferenc, Vaněk, Šteiner, Holík, J.Brázda, Blaheta, Valouch, Hradil, V.Schaffer, Konečný
Karola - Gazda, Zábojník, J.Klimecký, Svačina, Skyva, Gajdoš, Molnár, Krybus, Motal, J.Schaffer, Telecký, Kvasnička, Klhůfek, Suchánek, Murín, Zedník, Jablůnka, Sadil, Sedlář, Koláček