Mladší dorost doma hodně potrápil Zlín, po porážce však v play-off končí

P ř e r o v – S cílem pokusit se vyzrát na silného soka a protáhnout sérii ještě do třetího zápasu nastupoval mladší dorost v play-off doma proti Zlínu. V konfrontaci s Berany, jenž jsou velkým favoritem celé nejvyšší soutěže, Přerov odehrál velmi dobrou partii, statečně bojoval, avšak i přes snížení stavu ve třetí části na 3:5, odešel z ledu poražen. Mladším dorostencům tak skončila extraligová sezóna, hodnotit se ovšem bude velmi pozitivně.
ČF2, pátek 13.3.2015
HC ZUBR Přerov - Berani Zlín
3:5
(0:1, 1:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 38. Raček (Gábriel, Hotěk), 50. Mlčák (Navrátil), 52. Mlčák (Navrátil) – 1. Chytil (Pröschl, Jenáček), 28. Václavek (Chytil, Pröschl), 30. Zmeškal (Jenáček, Chytil), 35. Sedlák (Janošek), 48. Dobiáš (Václavek). Rozhodčí: Klimecký – Klvač, Lakomý. Vyloučení: 9:11, navíc Machač (Přerov) 5 minut + do konce utkání – Zmeškal (Zlín) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Střely na branku: 31:39. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 3:5.
Matoušek (35. Machač, 56. Matoušek) – Gábriel, Mlčák, Pěnčík, Kleiner, Aulehla, Borot, Koudela, Kopeček, Krátký, Raček, Navrátil, Hotěk, Šafránek, Lašák, Petráš, Kuba, Plášek
Huf – Gába, Dřímal, Janošek, Hamrlík, Kowalczyk, Omelka, Jenáček, Marek, Kočica, Sedlák, Hefka, Blažek, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Nesrsta, Dvořáček, Chytil, Václavek