Starší dorost po třech porážkách uspěl, v Opavě rozhodl výbornou třetí částí

O p a v a – Finálová část ligy staršího dorostu má ještě program zápasů do půle března. Zubři už však budou zbylá utkání hrát převážně venku. V neděli přerovský tým usiloval získat výhru na opavském ledě, kde se mu cíl podařilo splnit. Zápas byl dlouho na góly skoupý, ale v jeho půli se Přerované dostali do vedení a během třetí "dvacky" pak svůj náskok dokázali zvýraznit. Starší dorost nakonec z Opavy přivezl vítězství 5:1. K dalšímu utkání zamíří ve středu 4. března do Hodonína.
35.kolo, neděle 1.3.2015
HK Opava - HC ZUBR Přerov
1:5
(0:0, 0:1, 1:4)
Branky a nahrávky: 51. Blecha (Hladoník) – 31. Skříček (Kenša, Kubíček), 41. Kolařík (Kubíček), 49. Válek (Hotěk, Navrátil), 51. Navrátil (Hotěk), 54. Solař (Zdráhal, Pochyla). Rozhodčí: Jeřábek J. – Rajnoch, Rožánek. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 21:28. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5.
Mocher – Cygal, Kupka, Kažimír, Cibulka, Klement, Dlouhý, Dohner, Blecha, Kvasnica, Dostál, Dyba, Hladoník, Rubý
Kašpárek – Klapal, Skříček, Gábriel, Rusňák, Válek, Abrahám – Kenša, Kolařík, Kubíček, Horký, Hotěk, Navrátil, Pochyla, Solař, Zdráhal