Starší dorost: V domácí sérii znovu výhra, tým Zubrů zdolal i rivala z Prostějova

P ř e r o v – Nejen juniorka, ale i starší dorost hrál oba své duely během víkendu na domácí půdě. Po pátečním překonání Hodonína byl sokem Zubrů rival z Prostějova. Svěřenci trenéra Aleše Verlíka stále usilují jít v tabulce finálovky ještě nahoru a podruhé za sebou sebrali tři body. K vítězství nad Jestřáby domácí vykročili v první třetině, po které vedli o dva góly. Po bezbrankové druhé tercii přišla třetí, v níž přerovský tým už svého protivníka dalšími trefami dorazil a celkově vyhrál 5:1.
32.kolo, neděle 15.2.2015
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
5:1
(3:1, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 5. Hotěk (Skříček), 12. Kubíček (Kenša), 16. Hotěk (Kubíček), 45. Solař (Pochyla), 59. Pochyla (Kubíček) – 14. Kutiš (Vystavěl, Nevřela). Rozhodčí: Obadal – Bubela, Zouhar. Vyloučení: 6:6, navíc Zdráhal (Přerov) 10 minut osobní trest – Chujac Prostějov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 25:15. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1.
Schneider – Solař, Skříček, Horký, Hradila, Kenša, Klapal, Heralt, Zdráhal, Hotěk, Kubíček, Abrahám, Válek, Kolařík, Pochyla, Matuška
Rochla – Chujac, Kutiš, Žilka, Vytásek, Vystavěl, Ondroušek, Kubík, Liška, Navrátil, Hanáček, Ondrýsek, Nevřela, Lauryn, Skácel