Starší dorost: Dohrávka ve Žďáru nebyla úspěšná, Zubři podlehli soupeři o dva góly

Ž ď á r  n / S – Starší dorostenci se po reprezentační pauze znovu vrací do zápasového tempa. Hracím dnem Zubrů bylo netradičně úterý, kdy svěřenci trenéra Aleše Verlíka absolvovali dohrávku ve Žďáru. Bodový přísun z Vysočiny se na rozdíl od předchozího duelu tentokrát bohužel nekonal. Zubři sice dokázali ve druhé třetině vyrovnat, pak ale dvakrát inkasovali a odešli poraženi v poměru 1:3. Následující tři zápasy bude starší dorost hrát na domácím ledě. V pátek nastoupí proti Hodonínu.
29.kolo, úterý 10.2.2015
SKLH Žďár nad Sázavou - HC ZUBR Přerov
3:1
(1:0, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 9. Kadleček (Semrád), 49. Semrád (Štefka), 53. Hejtmánek (Klíma) – 37. Hotěk. Rozhodčí: Doležal – Jeletz, Polák. Vyloučení: 8:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 58. Střely na branku: 22:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.
Peška – Klíma, Macek, Macky, Jankovský, Geba, Kukla, Semrád, Hejtmánek, Štefka, Prchal, Rozmarín, Šlegl, Donda, Němec, Kadleček
Schneider – Gábriel, Rusňák, Hradila, Solař, Kenša, Klapal, Horký, Zdráhal, Navrátil, Skříček, Pochyla, Válek, Kubíček, Kolařík, Abrahám, Heralt, Hotěk

Aleš Verlík (HC ZUBR Přerov): Hráli jsme po deseti dnech a stále nás trápí velká marodka. Domácím se podařilo jít během první třetiny v přesilovce do vedení. My jsme pak měli převahu, ale zúročili jsme ji pouze jedním gólem až v závěru druhé třetiny. Spoustu šancí jsme bohužel neproměnili, což je naším velkým problémem po celý dosavadní průběh finálové části. Ve třetí třetině soupeř potrestal naši chybu, přidal druhý gól a při dvojnásobném oslabení jsme pak inkasovali potřetí. V závěru jsme ještě nějaké šance měli, ale nevyužili jsme je, proto všechny body zůstaly ve Žďáru.