Starší dorost oplatil Žďáru domácí porážku, soupeř dostal od Zubrů šest branek

Ž ď á r  n / S – Starší dorost již má za sebou první čtvrtinu finálové části a tu druhou načal v pátek na kolbišti Žďáru nad Sázavou. Úvodní zápas doma se Zubrům nepodařil, proto měli soupeři co vracet. Za nápravou a hodně důležitým vítězstvím vykročil přerovský tým výborně. Během dvou třetin si vypracoval čtyřgólový náskok. Domácím Plamenům více patřil jen závěr, ve kterém dokázaly stav alespoň zkorigovat. V neděli se starší dorostenci představí doma, kde budou hostit opavský Slezan.
24.kolo, pátek 9.1.2015
SKLH Žďár nad Sázavou - HC ZUBR Přerov
3:6
(0:2, 0:2, 3:2)
Branky a nahrávky: 44. Šmída (Štefka, Prchal), 51. Hejtmánek, 56. Semrád (Šmída) – 12. Navrátil (Hotěk, Kenša), 17. Kubíček, 21. Kolařík (Hradila, Heralt), 30. Šťastný (Kenša), 42. Rusňák (Šťastný), 46. Šťastný (Válek). Rozhodčí: Král – Krejčík, Kuřítko. Vyloučení: 3:6, navíc Skříček (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 63. Střely na branku: 19:25. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:6, 3:6.
Peška – Klíma, Macky, Machovec, Jankovský, Mareček, Geba, Semrád, Donda, Štefka, Rozmarín, Šmída, Prchal, Němec, Hejtmánek, Šlegl
Kašpárek – Matuška, Rusňák, Hradila, Solař, Kenša, Klapal, Horký, Zdráhal, Hotěk, Skříček, Pochyla, Válek, Kubíček, Kolařík, Šťastný, Heralt, Gábriel, Navrátil, Abrahám