Starší dorost: Zubři v Třebíči sahali na body, šťastný gól však rozhodl zápas pro domácí

T ř e b í č – Po vánoční přestávce už se znovu na plné obrátky rozjela i prvoligová soutěž staršího dorostu. Přerov v bojích finálové části hrál na ledě Třebíče, kde sahal po bodovém zisku, ale bohužel se nakonec vrátil domů s nepořízenou. Zubři po první třetině vedli a za stavu 2:2 nezužitkovali trestné střílení. Horáci poté bleskově udeřili a přestože přerovský tým na začátku poslední minuty zápasu vyrovnal, nestačilo to. Třebíč velmi šťastně 25 vteřin před koncem rozhodla o výhře 4:3.
23.kolo, neděle 4.1.2015
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
4:3
(1:2, 2:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Maštera (Urban, Matov), 26. Matov (Maštera), 39. Kajnar (Michálek, Tůma), 60. Kabelka (Wasserbauer, Urban) – 14. Zdráhal (Solař), 15. Heralt (Kubíček), 60. Skříček (Kolařík, Hradila). Rozhodčí: Slavík – Horký, Klouda. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 28:34. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3.
Šoustal – Michálek, Erat, Matov, Tůma, Procházka, Sigmund, Kajnar, Strnad, Bernat, Burian, Urban, Wasserbauer, Pokorný, Tichý, Březka, Kabelka, Maštera
Kašpárek – Skříček, Rusňák, Hradila, Válek, Klapal, Abrahám, Solař, Kubíček, Zdráhal, Pochyla, Blahunek, Kolařík, Šťastný, Heralt, Horký