Starší dorost: Finálovou část zahájili Zubři neúspěšně, doma jasně podlehli Žďáru

P ř e r o v – Liga starších dorostenců v pátek na plné obrátky rozběhla finálovou část, v níž šest týmů bude bojovat o jedno postupové místo do extraligy. Zubři doma vyzvali Žďár nad Sázavou a soupeři bohužel překvapivě jasně podlehli. V první třetině domácí z trestného střílení vyrovnali, gól ovšem nebyl velmi slabým rozhodčím Trunečkou uznán. Hosté navíc brzy udeřili podruhé, což Přerovany srazilo dolů. Ani ve zbývajícím čase Zubři nenašli recept na překonání soupeře, naopak Žďár skóroval ještě třikrát a odvezl z Hané všechny body.
19.kolo, pátek 5.12.2014
HC ZUBR Přerov - SKLH Žďár nad Sázavou
0:5
(0:2, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 9. Nedvěd (Machovec, Nečas), 19. Štefka (Nečas), 35. Šmída (Prchal), 43. Štefka (Nečas), 51. Hejtmánek (Němec). Rozhodčí: Trunečka – Doleček, Novotná. Vyloučení: 5:5, navíc Rusňák (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 79. Střely na branku: 19:15. Průběh utkání: 0:5.
Schneider – Matuška, Rusňák, Hradila, Solař, Kenša, Klapal, Horký, Zdráhal, Blahunek, Skříček, Pochyla, Válek, Kubíček, Kolařík, Šťastný, Budil, Heralt
Peška – Klíma, Macky, Machovec, Jankovský, Dörrer, Trejbal, Němec, Nedvěd, Štefka, Šmída, Rozmarín, Prchal, Hejtmánek, Mareček, Šlegl, Nečas