Mladší dorost v Brně neuspěl, o porážce Zubrů rozhodl gól v poslední minutě

B r n o – Mladším dorostencům v ELIOD Extralize již naplno běží druhá polovina nadstavbové části. Její 12. kolo zavedlo přerovský tým na led Warrioru Brno, který před utkáním ztrácel na Zubry čtyři body. Domácí se v první třetině z přesilovky dostali do vedení, ale Přerov po obrátce trefou kapitána Hoťka vyrovnal. Nerozhodný stav trval dlouho, jenže v poslední minutě "Válečníci" strhli vedení na svou stranu. Další využitá přesilovka znamenala porážku Zubrů 1:2 a přiblížení soupeře na rozdíl bodu. V neděli 1. února mladší dorost hostí doma poslední Porubu.
30.kolo, pátek 30.1.2015
HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Chalupa (Holík), 60. Blaško (Macháň, Kunst) – 27. Hotěk (Navrátil). Rozhodčí: Coufal – Procházka, Vašíček. Vyloučení: 6:6, navíc Hotěk (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Střely na branku: 37:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Holík – Miloš, Jurnečka, Pípa, Kuchař, Rafaj, Mudrych, Kunst, Blaško, Macháň, Jedlička, Chalupa, Dufek, Malý, Bocián
Machač – Gábriel, Pěnčík, Borot, Viktorin, Koudela, Kopeček, Krátký, Raček, Navrátil, Hotěk, Antoníček, Kuba, Lašák, Hostášek, Petráš, Popelka, Plášek