Mladší dorost zahájil druhou část extraligy vítězstvím, doma Zubři vynulovali Opavu

P ř e r o v – Mladší dorost minulý týden uzavřel základní část Extraligy, která se rychle přehoupla do další fáze. Čtvrteční podvečer tak nabídl první utkání ve skupině o play-off či o udržení, v němž Zubři pohostili Slezan Opava. Domácí tým šel už po šestnácti vteřinách do vedení, ale na další góly si museli diváci počkat až do třetí třetiny. Opavané kasu Zubrů dobývali marně, naopak Přerov v závěrečném dějství zpečetil výhru 3:0. O další body budou mladší dorostenci hrát v sobotu v Brně.
19.kolo, čtvrtek 27.11.2014
HC ZUBR Přerov - HK Opava
3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 1. Hotěk (Navrátil, Mlčák), 47. Lašák (Viktorin), 53. Hotěk (Navrátil). Rozhodčí: Cik – Antl, Vodák. Vyloučení: 6:7, navíc Hladoník (Opava) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 32:28. Průběh utkání: 3:0.
Matoušek – Gábriel, Mlčák, Pěnčík, Kleiner, Tureček, Viktorin, Krátký, Raček, Navrátil, Hotěk, Antoníček, Šafránek, Lašák, Petráš, Popelka
Mocher – Kroček, Mar, Kunc, Lelek, Thiel, Pělucha, Hilšer, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Věntus, Adamczyk, Bitomský, Beránek, Vojtovič