Starší dorost: O vítězství nad Šumperkem rozhodly až slepené góly ve třetí třetině

P ř e r o v – Starší dorost je i po jedenáctém letošním utkání bez ztráty, v boji proti Šumperku doma však Zubři rozhodli o těsném vítězství až ve třetí třetině. Draci byli opět hodně nepříjemným soupeřem, dvakrát dokonce vedli a byli blízko nečekanému úspěchu, ale Zubři slepenými brankami v rozmezí osmnácti vteřin obrátili stav z 1:2 na 3:2 a natáhli svou sérii vítězství. Další utkání odehrají svěřenci kouče Aleše Verlíka v Karviné.
11.kolo, neděle 26.10.2014
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
3:2
(1:1, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 16. Rusňák (Heralt), 50. Kolařík (Heralt), 50. Šťastný (Tomaník) – 12. Adolf, 27. Piska (Přibylová, Holínek). Rozhodčí: Vaněk – Valentík, Vožda. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 87. Střely na branku: 30:18. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.
Kašpárek – Matuška, Rusňák, Heralt, Solař, Kenša, Klapal, Horký, Navrátil, Tomaník, Skříček, Pochyla, Budil, Válek, Kubíček, Kolařík, Šťastný, Gábriel
Urban – Štreit, Murla, Slovák, Výmola, Pavelka, Dohnal, Rozbroj, Maděra, Adolf, Přibylová, Holínek, Janků, Skopal, Hajšman, Piska