Starší dorost: Tým Zubrů v derby rozstřílel Prostějov a zvítězil už podeváté v řadě!

P ř e r o v – Osm zápasů bez jediné ztráty bodu už měli za sebou starší dorostenci, kteří v neděli doma narazili na svého rivala z Prostějova. V derby se jim podařilo sérii úspěchů zase o kousek zvýšit. Domácí měli výborný vstup do zápasu, když po šesti minutách vedli 3:0 a také další průběh byl v jejich režii. Na debaklu Prostějova nic nezměnila ani třetí třetina, v níž Jestřábi hráli řadu přesilovek a využili pouze jednu. Zubři zvítězili 7:1 a v dalším domácím mači vyzvou poslední Boskovice.
9.kolo, neděle 19.10.2014
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
7:1
(4:0, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 2. Kenša (Heralt), 3. Matuška (Solař, Peterka), 6. Fridrich (Peterka), 16. Matuška (Fridrich), 38. Kubíček (Budil, Heralt), 45. Horký (Válek), 53. Šťastný (Pochyla, Budil) – 50. Kutiš (Ondrýsek). Rozhodčí: Cik – Doleček, Zedník. Vyloučení: 8:7, navíc Štěrba (Prostějov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Střely na branku: 33:16. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1.
Kašpárek – Matuška, Rusňák, Heralt, Solař, Kenša, Klapal, Horký, Blahunek, Zdráhal, Skříček, Pochyla, Fridrich, Válek, Peterka, Kolařík, Šťastný, Kubíček, Budil, Navrátil
Zapletal (3. Rochla) – Štěrba, Ondrýsek, Navrátil, Chujac, Žilka, Kubík, Skácel, Ondroušek, Vystavěl, Nevřela, Kutiš, Foltas, Vytásek, Lauryn, Hanáček, Knápek