Snížení přišlo pozdě, mladší dorost ztratil zápas na ledě Vítkovic ve třetí třetině

O s t r a v a – Mladší dorostenci potřetí za sebou vyšli ze zápasu ELIOD Extraligy bodově naprázdno. V úterý se představili na kolbišti Vítkovic, kde se chtěli pokusit o vítězství, které by je pozvedlo od vyrovnaného přízemí tabulky. Po dvou periodách byl sice stav remízový, ale ve třetí části Ostravané utekli na rozdíl dvou branek a snížení Zubrů přišlo až půlminuty před koncem. Další dva duely, oba velmi důležité, odehraje mladší dorost na domácí půdě, kde vyzve Vsetín a Porubu.
13.kolo, úterý 28.10.2014
HC Vítkovice Ridera - HC ZUBR Přerov
3:2
(1:0, 0:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 14. Malík, 50. Baláž (Konečný), 58. Baláž (Gřesík) – 37. Krátký (Raček, Lašák), 60. Navrátil (Gábriel). Rozhodčí: Šeděnka – Bala, Cirkl. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 152. Střely na branku: 34:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.
Kardinál – Kaláb, Malík, Ficek, Kučera, Juřena, Stareček, Šulák, Richtár, Fridrich, Žemba, Kylnar, Konečný, Cháňa, Pastor, Baláž, Vícha, Urban, Gřesík, Sojka
Rachůnek (15. Machač) – Gábriel, Mlčák, Kleiner, Aulehla, Borot, Viktorin, Koudela, Krátký, Raček, Navrátil, Antoníček, Šafránek, Lašák, Petráš, Indrák, Popelka, Plášek