Mladší dorostenci doma přetlačili Opavu a po dvou porážkách znovu zabodovali

P ř e r o v – Mladší dorostenci v sobotu s úderem poledne zahájili další čtvrtinu základní části ELIOD Extraligy. Jejich protivníkem byla na ledě MEO Arény Opava, kterou Zubři napoprvé porazili. I tentokrát byl duel velkým bojem a Přerov po obratu ve druhém dějství útočil na plný zisk bodů, nakonec však nepříjemného soupeře zdolal v prodloužení. Další zápas odehraje mladší dorost příští sobotu 18. října v Olomouci.
10.kolo, sobota 11.10.2014
HC ZUBR Přerov - HK Opava
4:3p
(0:1, 2:0, 1:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 32. Kopeček (Plášek), 39. Navrátil, 44. Navrátil, 63. Krátký (Navrátil) – 16. Blecha (Kvasnica), 43. Frydrych (Hilšer), 57. Kvasnica (Frydrych). Rozhodčí: Klimecký – Sedlák, Vodák. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 43:29. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.
Machač – Gábriel, Mlčák, Pěnčík, Kleiner, Aulehla, Borot, Kopeček, Krátký, Raček, Navrátil, Antoníček, Šafránek, Lašák, Petráš, Popelka, Plášek
Mocher – Mar, Kunc, Tůček, Thiel, Hadamczik, Pělucha, Blecha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Beránek, Vojtovič