V domácím boji s lídrem tabulky vyšel tým mladšího dorostu střelecky naprázdno

P ř e r o v – Extraligová soutěž mladších dorostenců rychlým tempem již uzavřela první čtvrtinu základní části. Posledním sokem, který tým Zubrů letos dosud k boji o body nevyzval, byl nedaleký Zlín, tedy lídr tabulky. Domácí se po celou dobu snažili brzdit aktivitu soupeře, ale Berani se čtyřikrát gólově prosadili, zatímco Přerované v počtu branek zůstali na nule. Zubři nedokázali proměnit ani trestné střílení ve třetí třetině. V sobotu doma načnou s Opavou další čtvrtinu soutěže.
9.kolo, čtvrtek 9.10.2014
HC ZUBR Přerov - Berani Zlín
0:4
(0:2, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 2. Zmeškal, 17. Klauda (Sedlák, Kowalczyk), 30. Jenáček, 37. Gába (Jenáček). Rozhodčí: Čaja – Sedlák, Vodák. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 118. Střely na branku: 15:44. Průběh utkání: 0:4.
Matoušek (21. Machač) – Gábriel, Mlčák, Pěnčík, Kleiner, Aulehla, Borot, Koudela, Krátký, Raček, Navrátil, Popelka, Hostášek, Lašák, Petráš, Antoníček, Plášek
Huf – Gába, Dřímal, Kowalczyk, Klauda, Jenáček, Dvořáček, Marek, Kočica, Sedlák, Hefka, Blažek, Sedláček, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Chytil, Václavek, Kristek