Mladší dorost prohrál v Třinci, střelecky se Zubři dokázali prosadit jen jednou

T ř i n e c – ELIOD Extraliga mladšího dorostu již pomalu uzavírá první čtvrtinu základní části. Její předposlední duel odehrál přerovský tým na ledě Třince, který v tabulce atakuje ty nejvyšší příčky. Oceláři tedy byli favoritem a svoji úlohu splnili. Zubři se dokázali gólově prosadit pouze jednou z přesilovky, a to až ve třetí třetině, kdy už měli domácí velký náskok. Přerov nakonec podlehl soupeři 1:5 a čtvrtinu základní části završí ve čtvrtek 9. října doma se Zlínem.
8.kolo, sobota 4.10.2014
HC Oceláři Třinec - HC ZUBR Přerov
5:1
(1:0, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 18. Molin (Hladoník, Roman), 24. Hladoník (Molin, Roman), 27. Molin (Roman), 41. Papaj (Najsar), 52. Radzienciak (Tománek) – 53. Navrátil (Gábriel, Mlčák). Rozhodčí: Krenželok – Beinstein, Puczok. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 157. Střely na branku: 33:20. Průběh utkání: 5:0, 5:1.
Prokop – Adámek, Horák, Radzienciak, Marguš, Krzak, Michálek, Najsar, Molin, Šulek, Przybyla, Plandor, Roman, Tománek, Papaj, Hladoník
Matoušek – Gábriel, Mlčák, Pěnčík, Kleiner, Aulehla, Borot, Koudela, Krátký, Raček, Navrátil, Popelka, Hostášek, Lašák, Petráš, Antoníček, Plášek