ONLINE >>> A-tým: HC ZUBR Přerov - HC Slovan Ústí n/L 7:4 | Ml. dorost: HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov 2:14
TVCOM.CZ: Manuál platební brány pro sledování přenosů ze zápasů WSM ligy | Počet prodaných permanentek: 701

Srdce Zubra

Pátí mezi skupinami, ze sportovních klubů nejlepší! Zubří Movember dopadl skvěle

čtvrtek 22.12.2016 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Hokej v Přerově není jen hra s pukem mezi mantinely, ale celkově sport s velkým přesahem a opravdu pro všechny. Důkazem toho jsou nejrůznější doplňkové akce, kterých se Zubři účastní nebo je podporují. Jednou z nich je Movember, který má za cíl upozornit na mužské onemocnění rakovinou prostaty. Přerov se k němu připojil znovu po roce, letošní výsledek navíc výrazně překonal ten loňský.

Organizace Mamma HELP dostala od Zubrů památeční dres s podpisy všech hráčů

pondělí 18.4.2016 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Z uplynulé nováčkovské sezóny ve WSM lize, která nabídla řadu úspěchů, ještě lehce doznívají poslední tóny. Přerov se v ní vydal nejen na obvyklou cestu sportovní, ale také na tu společenskou. Zubři dali jasnou zelenou charitativním akcím a jejich podpora sklidila samé pozitivní ohlasy. Velký úspěch zaznamenaly například růžové dresy na podporu boje proti rakovině prsu. Z jejich dražby obdržela organizace Mamma HELP už v únoru více než sto tisíc korun a nyní také památeční dres, který je nejen zarámovaný, ale navíc podepsaný všemi hráči!

Srdce Zubra bije pro všechny, hráči A-týmu se zapsali do registru dárců kostní dřeně

pondělí 11.4.2016 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Hokejoví Zubři, to nejsou jen odvážní bojovníci v zápasech WSM ligy, ale bojují i mimo led za zdraví jiných lidí. Nedávno uplynulá a velmi úspěšná sezóna byla ve znamení řady charitativních akcí, ať už to byl listopadový Movember či boj proti rakovině prsu. A další přišla v prvním dubnovém týdnu. Zubři se rozhodli podpořit akci Meopty, jenž je významným partnerem klubu a rozšířili registr dárců kostní dřeně.

Sto tisíc na boj proti rakovině prsu! Zubři ve středu předali šek organizaci Mamma HELP

čtvrtek 4.2.2016 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Na konci prosince to při střetu s Motorem začalo a zápas se Šumperkem přinesl ve středu v podvečer vyvrcholení. Přerovský hokej má za sebou růžovou dekádu prvoligové sezóny, během níž společně s fanoušky podpořil boj proti rakovině prsu. Výtěžek z aukce speciálních růžových dresů, ve kterých Zubři prosincový duel odehráli, se vyšplhal až na 102 500,- Kč. Formou šeku byla částka před začátkem bitvy proti šumperským Drakům slavnostně předána organizaci Mamma HELP.

Srdce Zubra bije i pro děti, hráči A-mužstva rozdávali radost v Dětském domově

úterý 2.2.2016 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Nejdříve muži, poté ženy a nyní Srdce Zubra bije i pro děti. V rámci nového projektu, jenž se táhne celou letošní, velice úspěšnou prvoligovou sezónou, se A-mužstvo Zubrů rozhodlo tentokrát potěšit děti, kterým okolnosti nedovolují trávit život se svými rodiči. Na první únorový den proto čtveřice hráčů navštívila Dětský domov v Přerově, kde proběhla například malá autogramiáda a o zábavu nebyla nouze.

Aukce růžových dresů finišuje, organizace Mamma HELP chválí podporu od Zubrů

úterý 26.1.2016 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Prvoligoví Zubři jsou se svými příznivci pořád na jedné lodi a společně jdou nejen za úspěchy v zápasech o hodně cenné body, ale chtějí i pomáhat dobrým věcem. Důkazem toho je projekt Srdce Zubra, který na konci loňského roku patřil ženám. Růžové dresy z utkání proti budějovickému Motoru zamířily do aukce, jejíž průběh už teď vrcholí a ve čtvrtek 28. ledna bude skončena. Nenechte si proto ujít jedinečnou možnost získat hraný dres A-týmu v netradičních barvách i s podpisem hráče a podpořte společně s námi dobrou věc.

Další stránky
1>>