ONLINE >>> A-tým: HC ZUBR Přerov - ČEZ Motor Č. Budějovice (sobota 17:00) | Ml. dorost: HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera (sobota 12:00)

Srdce Zubra

Listopad už začíná klepat na dveře, tým Zubrů se také letos připojí k Movemberu

pátek 27.10.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Během základní části WSM ligy připravují Zubři pro své fanoušky spoustu zajímavých akcí. A jedna z nich se již brzy přihlásí o slovo. Listopad je za dveřmi a také letos bude ve znamení knírů. Na scénu totiž znovu vstoupí Movember, který hokejisté HC ZUBR Přerov podpoří už třetím rokem.

Pátí mezi skupinami, ze sportovních klubů nejlepší! Zubří Movember dopadl skvěle

čtvrtek 22.12.2016 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Hokej v Přerově není jen hra s pukem mezi mantinely, ale celkově sport s velkým přesahem a opravdu pro všechny. Důkazem toho jsou nejrůznější doplňkové akce, kterých se Zubři účastní nebo je podporují. Jednou z nich je Movember, který má za cíl upozornit na mužské onemocnění rakovinou prostaty. Přerov se k němu připojil znovu po roce, letošní výsledek navíc výrazně překonal ten loňský.

Organizace Mamma HELP dostala od Zubrů památeční dres s podpisy všech hráčů

pondělí 18.4.2016 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Z uplynulé nováčkovské sezóny ve WSM lize, která nabídla řadu úspěchů, ještě lehce doznívají poslední tóny. Přerov se v ní vydal nejen na obvyklou cestu sportovní, ale také na tu společenskou. Zubři dali jasnou zelenou charitativním akcím a jejich podpora sklidila samé pozitivní ohlasy. Velký úspěch zaznamenaly například růžové dresy na podporu boje proti rakovině prsu. Z jejich dražby obdržela organizace Mamma HELP už v únoru více než sto tisíc korun a nyní také památeční dres, který je nejen zarámovaný, ale navíc podepsaný všemi hráči!

Srdce Zubra bije pro všechny, hráči A-týmu se zapsali do registru dárců kostní dřeně

pondělí 11.4.2016 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Hokejoví Zubři, to nejsou jen odvážní bojovníci v zápasech WSM ligy, ale bojují i mimo led za zdraví jiných lidí. Nedávno uplynulá a velmi úspěšná sezóna byla ve znamení řady charitativních akcí, ať už to byl listopadový Movember či boj proti rakovině prsu. A další přišla v prvním dubnovém týdnu. Zubři se rozhodli podpořit akci Meopty, jenž je významným partnerem klubu a rozšířili registr dárců kostní dřeně.

Sto tisíc na boj proti rakovině prsu! Zubři ve středu předali šek organizaci Mamma HELP

čtvrtek 4.2.2016 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Na konci prosince to při střetu s Motorem začalo a zápas se Šumperkem přinesl ve středu v podvečer vyvrcholení. Přerovský hokej má za sebou růžovou dekádu prvoligové sezóny, během níž společně s fanoušky podpořil boj proti rakovině prsu. Výtěžek z aukce speciálních růžových dresů, ve kterých Zubři prosincový duel odehráli, se vyšplhal až na 102 500,- Kč. Formou šeku byla částka před začátkem bitvy proti šumperským Drakům slavnostně předána organizaci Mamma HELP.

Srdce Zubra bije i pro děti, hráči A-mužstva rozdávali radost v Dětském domově

úterý 2.2.2016 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Nejdříve muži, poté ženy a nyní Srdce Zubra bije i pro děti. V rámci nového projektu, jenž se táhne celou letošní, velice úspěšnou prvoligovou sezónou, se A-mužstvo Zubrů rozhodlo tentokrát potěšit děti, kterým okolnosti nedovolují trávit život se svými rodiči. Na první únorový den proto čtveřice hráčů navštívila Dětský domov v Přerově, kde proběhla například malá autogramiáda a o zábavu nebyla nouze.

Další stránky
1>>