VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Přerov hlásí velkou posilu! Dres týmu Zubrů znovu oblékne brankář Juraj Šimboch

Přerov hlásí velkou posilu! Dres týmu Zubrů znovu oblékne brankář Juraj Šimboch
P ř e r o v – Je to tady! Avizované překvapení pro fanoušky už management Zubrů dotáhl do úspěšného konce. V tvořící se sestavě na nadcházející sezonu WSM ligy dosud chyběl brankář, ale to už neplatí. Do Přerova se totiž znovu vrací Juraj Šimboch, tentokrát ovšem na celoroční hostování z Třince!
Pětadvacetiletý brankář už působil v Přerově po postupu do WSM ligy, loňskou sezonu ale strávil na třinecké farmě ve Frýdku. Hala Polárka teď už však jeho domovem nebude. Vrací se zpátky do MEO Arény! “Rozhodoval jsem se o mé budoucnosti a věřím, že jsem si vybral správně. Co se týče Přerova, tak zázemí, kabina, tým, lidé okolo hokeje a fanoušci – to jsou věci, na které jsem vždy moc rád vzpomínal a v mém rozhodování byly podstatné,“ uvedl Juraj Šimboch.

Start nové sezony věčně usměvavý gólman už netrpělivě očekává. “V té úvodní sezoně jsme tady zažili plné tribuny skvělých fanoušků, takže věřím, že se to bude opakovat, a ta jejich podpora bude v podobném duchu. Když fanoušci tým ženou dopředu, tak o to lehčeji se nám hraje. Moc se na zápasy těším,“ potvrdil rodák z Bratislavy.

Ve Frýdku-Místku patřil k oporám mužstva. Během základní části pětkrát udržel soupeře na nule, stejně jako Luboš Horčička. Putování Rysů WSM ligou ale pak také skončilo v prvním kole play-off. Co do sezony nové? “Řeknu to směle. Chtěl bych pomoct k tomu, aby Přerov minimálně zopakoval účast ve čtvrtfinále a nejlépe, kdyby už ho do třetice prolomil a šel ještě o kousek dál. Všichni by si to tady zasloužili,“ ohlásil sebevědomě Šimboch.

Zubři tak mají ve svých řadách staronovou tvář, která si získala velké sympatie příznivců. Nejen díky skvělým vítězným děkovačkám. “Fanoušci ať se na sezonu nachystají stejně svědomitě, tak jako my,“ usmíval se Šimboch. “Ať mají připravené hlasivky, bubny, trubky a půjdeme na to. Věřím, že to bude velká sezona,“ dodal s úsměvem.

"Je skvělé, že se nám Juraje podařilo angažovat. Při svém minulém působení tady zanechal velmi dobrý dojem a byl velkým oblíbencem fanoušků. Věříme, že bude velkou posilou a naváže na své výborné výkony. Jsem rád, že se nám podařilo dohodnout na podmínkách smlouvy, kterou jsme podepsali na rok. V rámci spolupráce se Zlínem jsme se zároveň dohodli na jeho střídavých startech do extraligy," řekl sportovní manažer Pavel Hanák.

"Naopak u nás již nebude pokračovat Luboš Horčička, kterému děkujeme za předvedené výkony v loňské sezoně. O dalších brankářích do našeho týmu vedeme jednání," dodal Hanák.