ONLINE >>> A-tým: ČEZ Motor Č. Budějovice - HC ZUBR Přerov 3:1 | Ml. dorost: HC ZUBR Přerov - Mountfield HK 2:5
AUKCE >>> Vydražte si jedinečný zubří růžový dres! Nikde jinde něco podobného neseženete!

Další tři body pro starší dorost! Zubři doma devíti brankami smetli Uherský Brod

P ř e r o v – Staršímu dorostu už běží druhá čtvrtina nadstavbové části Regionální ligy a přerovský tým pokračuje dál úspěšně! V domácím střetnutí s Uherským Brodem měli Zubři po celou dobu aktivitu na své straně a v prvních dvou třetinách ji vyjádřili také gólově. Soupeř se k výraznějšímu ohrožení klece domácích dostal až v periodě třetí za hodně nepříznivého stavu, ale brankáře Kocáka se mu překonat nepodařilo. Přerov navíc ještě v závěru skóroval a odnesl si tři body za vítězství 9:0.