Starší dorost dál pálí ostrými, po Karviné Zubři rozstříleli i Valašské Meziříčí

N o v ý  J i č í n – Starší dorost se potřetí během úvodních čtyř zápasů vydal bojovat o body na soupeřův led. V neděli se Zubři představili v Novém Jičíně, kde se jim opět povedlo konto svého protivníka zatížit vysokým počtem gólů. Úvod byl jasně v režii přerovského týmu, který už v osmé minutě vedl 4:0. Pak sice domácí skóre korigovali, ale více jim povoleno nebylo. Svěřenci trenéra Verlíka naopak dál navyšovali své vedení až na konečných 9:1.
4.kolo, neděle 28.9.2014
HC Bobři Valašské Meziříčí - HC ZUBR Přerov
1:9
(1:4, 0:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 20. Pernický (Juříček, Palacký) – 3. Solař (Budil), 4. Heralt (Kubíček), 6. Kubíček (Kolařík), 8. Pochyla (Šťastný, Blahunek), 32. Fridrich (Klapal, Blahunek), 33. Kenša (Peterka), 34. Kolařík, 41. Rusňák (Kolařík), 50. Šťastný (Pochyla). Rozhodčí: Fiala – Bártek, Štefková. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 82. Střely na branku: 14:32. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:9.
Jeřábková (33. Mach) – Csapai, Kysučan, Fajmon, Hurta, Pernický, Palacký J., Fojtášek, Daron, Gonos, Řečínský, Palacký L., Cvečka, Mikuš, Juříček, Dostál
Kašpárek – Skříček, Rusňák, Fridrich, Klapal, Abrahám, Budil, Válek – Heralt, Kubíček, Kolařík, Šťastný, Pochyla, Blahunek, Kenša, Solař, Peterka, Zdráhal, Horký

Aleš Verlík (HC ZUBR Přerov): Navázali jsme na předchozí zápas s Karvinou. Začátek nám velmi dobře vyšel. Sice pak soupeř začal trochu kousat, dostali jsme laciný gól v oslabení a vstup do druhé třetiny se nám moc nepodařil. Tam nás podržel brankář Kašpárek. Potom už jsme ale znovu ovládli hru a v zápase kralovali. Výsledek je zasloužený, je to jednoznačné vítězství, ale jsme pořád nohama na zemi. Těžší soupeři totiž teprve přijdou.