Starší dorost úvodní derby zvládl, Prostějovu dal bůra

P ř e r o v – Starší dorost HC ZUBR Přerov má za sebou vydařenou ligovou premiéru. Na domácím ledě v derby s Prostějovem zvítězil jednoznačně 5:0 a do tabulky si připsal první letošní body. Zubři si v úvodní třetině vypracovali vedení o dva góly, které ale museli kvůli zbytečnému faulu Kratochvíla se začátkem prostředního dějství bránit. V pětiminutovém oslabení ale bojovali a soupeř tak hodně nadějnou možnost na zkorigování stavu nevyužil. A tak jej Přerov chvíli na to potrestal, po dalších dvou trefách, z toho jedné z trestného střílení, už vedl 4:0. Ve třetí třetině se domácí tým zapsal do střelecké listiny ještě jednou, naopak Jestřábi po celé utkání na velmi dobře chytajícího brankáře Mánka nevyzráli.
1.kolo, pátek 23.9.2011
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
5:0
(2:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Rajnoch (Šnirc), 18. Václavíček (Karola), 27. Mašíček (Rajnoch), 30. Spěvák (z trestného střílení), 51. Rajnoch (Tomiga). Rozhodčí: Klimecký - Dohnal, Novotná. Vyloučení: 3:4, navíc Kratochvíl (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 34:28. Průběh utkání: 5:0.
Mánek - Mašíček, Tomiga, Andrýsek, Zbořil, Kundrátek, Šťastný, Duda, Běhal - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Gremlica, Spěvák - Němec, Karola, Václavíček - Vaněk, Padalík, Siegel
Vysloužil (30. Heinisch) - Maška, Dočkal, Wilert, Gatěk, Zbořilák, Pán, Vybíral, Krček, Janíček, Wind, Zavřel, Melka, Prokeš, Čamek, Markl, Hofman, Pečenka, Kovařík