Mladší dorost utrpěl další dvouciferný debakl

P ř e r o v - Že v zápase extraligy mladšího dorostu mezi domácími Zubry a leaderem souteže - Vítkovicemi Steel půjde jen o skóre bylo zřejmé od úvodních sekund. Vítkovice Steel prozatím neztratily ani jediný bod a jejich průměr vstřelených branek na zápas byl více než 9. Svou suverenitu potvrdily i v Přerově. Hned po 6 sekundách vstřelily vedoucí gól a ještě do konce první minuty dokázaly přidat další dva. Brankář Šalena, který hájil přerovskou svatyni v úvodních sekundách se tak po třetím gólu nechal vystřídat, aniž by si významněji šáhl na puk. Po té hosté přeci jen na intenzitě ubrali a do konce třetiny už přidali "jen" tři góly. Ve druhé třetině se hrálo podobně jako v té první především před přerovskou brankou, ale Zubři si už dokázali vypracovat dvě větší šance. U obou zakončoval nepřesně Gremlica. V poslední třetině přidaly nejdříve Vítkovice čtyři góly, ale v posledních 4 minutách se dočkali úspěchu i Zubři. V 57.min. poslal dopředu Blahunek Nováka a ten vítkovického gólmana Mizeru překonal střelou mezi betony. 56 sekund před závěrečnou sirénou pak ještě snížil na konečných 2:12 Karola.
10.kolo, neděle 24.10.2010
HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera
2:12
(0:6, 0:2, 2:4)
Góly: 57.Novák (Blahunek), 60.Karola (Václavíček) - 1.Rimmel (Ballner), 1.Česlík (Klok), 1.Ollender (Illeš), 3.Kafka (Smrčka), 17.Česlík (Rimmel), 18.Schwarz (Smrčka), 23.Česlík (Rimmel), 37.Ballner (Pop), 46.Rimmel (Klok), 51.Ballner (Rimmel), 53.Schwarz (Kafka), 56.Charvát (Puzič) . Rozhodčí: Lakomý - Zatloukal, Klvač. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:12, 2:12.
Šalena (1.Grigárek) - Běhal, Duda, Vyhňák, Daniš, Podepřel, Gremlica, Lisa, Václavíček, Karola, Němec, Padalík, Fuksa, Siegel, Vlach, Novák, Ministr, Žurek, Šesták, Blahunek
Mizera - Adamík, Ballner, Česlík, Charvát, Illeš, Kafka, Klok, Laryš, Ollender, Pop, Potočný, Rimmel, Rudl, Schwarz, Smrčka, Churý, Puzič