Junioři v hodně tvrdém utkání nestačili na polský výběr, dostali od něj sedm branek

P ř e r o v – Liga juniorů už sice pro přerovský tým skončila, avšak Zubři ještě nyní dohrávají doplňkový turnaj Silesia Bisset Cup. V pondělí měli na programu domácí zápas s polským výběrem do 20 let, který jim ale nevyšel. Přerov sice dvakrát smazal gólové manko, ale od půle hodně tvrdého utkání se už pak soupeř začal čím dál více prosazovat a šel do rozhodujícího náskoku. Zubři nakonec podlehli polskému týmu 4:7. Jakou podobu bude mít závěrečný program turnaje se rozhodne v nejbližších dnech.
Turnaj, pondělí 6.3.2017
HC ZUBR Přerov - Polsko U20
4:7
(1:1, 1:3, 2:3)
Branky a nahrávky: 16. Müller (Murla), 27. Tomaník (Müller, Palacký), 41. Tomaník (Skopal), 50. Müller (Murla, Skopal) – 18. Soltys (Kamieniecki), 23. Soltys (Worwa, Malczewski), 30. Walega (Worwa), 33. Soltys, 45. Zygmunt (Jóźwik, Soltys), 47. Soltys (Walega), 59. Walega. Rozhodčí: Sedlák – Klvač, Navrátil. Vyloučení: 4:4, navíc Horký (Přerov) 5 minut + do konce utkání – Antoni Kot (Polsko) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 155. Střely na branku: 32:33. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:6, 4:6, 4:7.
Kanyicska (30. Kašpárek) – Murla, Skříček, Smolka, Válek, Ministr, Palacký – Skopal, Müller, Tomaník – Zdráhal, Solař, Horký – Galetka, Matuška, Čechmánek
Prokop – Kamieniecki, Malczewski, Bizacki, Noworyta, Gruszczyk, Antoni Kot, Urbański, Cieśla – Soltys, Walega, Worwa – Zygmunt, Jóźwik, Adam Kot – Woloszyk, Idasiak, Luszniak – Khoperia, Wróbel, Krztoń