Druhou čtvrtinu základní části otevřeli junioři kanonádou, Boskovice schytaly dvanáctku

P ř e r o v – Juniorská liga v pátek ohlásila začátek druhé čtvrtiny základní části. Zubři tak doma zkřížili své hole s Boskovicemi, na jejichž ledě v předchozím utkání zvítězili o osm gólů. A tentokrát byla jejich výhra ještě výraznější. V polovině zápasu sice platil stav 4:2, pak už ovšem Přerov rozjel gólový kolotoč a završil zápas drtivou výhrou 12:2. Šesti body se na debaklu soupeře podílel obránce Petr Smolka.
10.kolo, pátek 28.10.2016
HC ZUBR Přerov - HC Boskovice
12:2
(4:1, 2:1, 6:0)
Branky a nahrávky: 6. Hajšman (Smolka), 11. Ministr (Galetka), 17. Galetka (Ministr, Hrabica), 18. Hajšman (Skopal, Smolka), 30. Skopal (Hajšman, Smolka), 32. Čechmánek, 41. Müller (Ministr), 44. Hrabica, 44. Smolka (Skopal, Hajšman), 49. Skopal (Smolka), 54. Ministr (Skříček), 55. Smolka (Skopal, Hajšman) – 12. Šindelář (Zelinka, Sekanina), 29. Dostál (Kment). Rozhodčí: Vrba – Bryška, Novák. Vyloučení: 5:1. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 40. Střely na branku: 40:18. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 12:2.
Kašpárek – Hrabica, Skříček, Smolka, Válek, Murla, Pernický – Ministr, Müller, Čechmánek – Skopal, Hajšman, Pecha – Zdráhal, Matuška, Horký – Galetka
J. Külzer – Sekanina, Hrubeš, Hořava, Res – Kučera, Kment, Dostál, N. Külzer, Pospíšil, Hejduk, Harásek, Šindelář, Zelinka