Mladší dorost se ani v Havířově nedočkal výhry, po porážce v prodloužení získal bod

H a v í ř o v – Poslední venkovní utkání v základní části absolvoval mladší dorost na ledě Havířova, kde v případě výhry za tři body ještě mohl živit naděje na postup do další fáze ze čtvrtého místa. To se však Zubrům nepodařilo. Přerov sice dvěma góly kapitána Daniela Indráka, jehož druhá trefa přišla čtrnáct vteřin před koncem během power play, smazal manko, avšak prodloužení lépe zvládl domácí AZet.
17.kolo, čtvrtek 17.11.2016
AZ Havířov - HC ZUBR Přerov
3:2p
(1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 18. Pavelek (Grygar, Pindel), 27. Tomeček (Pindel, Revaj), 63. Revaj (Pavelek) – 40. Indrák (Štědrý, Hlaváč), 60. Indrák (Svozil). Rozhodčí: Koziol – Novák, Vengřín. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Střely na branku: 25:19. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.
Štipčák – Koubek, Frančiak, Thiel, Grygar, Hrček, Pavelek – Bláha, Čienčala, Tomeček, Wawrzckiewicz, Backa, Dufek, Pindel, Szturc, Byčkov, Revaj
Postava – Šabršula, Kopeček, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman, Gréč – Ministr, Krupa, Šimanský, Indrák, Barveníček, Dvořáček, Hanák, Tarnoczy, Štědrý