Mladší dorost: Tým Zubrů parádně otočil zápas s Třincem a naplno zabodoval

P ř e r o v – Reprezentační pauza již uplynula, proto mladší dorost vlétl úterní předehrávkou s Třincem do dalších soubojů o extraligové body. Oceláři se hned zkraje utkání dostali do vedení, které si po dvě třetiny neustále drželi. Ve třetím dějství ale Zubři zabojovali a podařilo se jim srovnat. Rozhodnutí mače nakonec přinesla předposlední minuta, kdy Třinečtí nejprve pohrdli trestným střílením, aby zakrátko Karel Plášek využil chyby hostujícího gólmana a rozhodl zápas ve prospěch Zubrů. Přerov tak po třech porážkách zvítězil.
33.kolo, úterý 16.2.2016
HC ZUBR Přerov - HC Oceláři Třinec
5:4
(1:1, 1:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 17. Krátký (Plášek, Kadlic), 33. Krátký (Tureček, Plášek), 50. Kadlic (Kleiner, Plášek), 53. Dobša (Tischer), 59. Plášek (Kadlic, Mlčák) – 1. Homola (Peterek, Raška), 26. Peterek (Raška), 32. Raška (Peterek), 42. Radzienciak. Rozhodčí: Koziol – Axman, Nazad. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 37:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 5:4.
Kocák – Vohrabal, Kopeček, Tureček, Tischer, Borot, Kleiner, Viktorin, Mlčák, Pěnčík – Krupa, Krátký, Dobša, Šimanský, Mohapl, Indrák, Barveníček, Kadlic, Šafránek, Plášek, Govoruško
Kučera – Patlevič, Konderla, Srníček, Radzienciak, Homola, Michálek, Marguš – Čmiel, Szmek, Plandor, Peterek, Tománek, Korčák, Indrst, Miklér, Raška