Mladší dorost doma zdolal Vítkovice, boj o čtvrté místo rozhodne poslední kolo

P ř e r o v – Ani ve sváteční úterý nechyběla ELIOD Extraliga v kategorii mladšího dorostu, která nabídla již předposlední kolo úvodní části. Boj o průnik do první čtyřky proto vrcholí a tým Zubrů ho dokázal ještě víc zdramatizovat. Na domácím ledě odehrál těžké utkání s Vítkovicemi, v němž se stav měnil jako na houpačce. Skvělý závěr ale Zubrům přihrál všechny tři body za vítězství 6:4. K Havířovu, který je na čtvrtém místě a prohrál s Třincem, se tak Přerov už dotáhl na bod. Definitivní verdikt tak padne až v posledním kole, v němž Zubry čeká derby s Olomoucí.
17.kolo, úterý 17.11.2015
HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera
6:4
(0:1, 2:2, 4:1)
Branky a nahrávky: 27. Kadlic (Indrák, Barveníček), 35. Borot (Kleiner, Indrák), 47. Indrák (Plášek), 55. Plášek, 56. Kadlic (Plášek, Mlčák), 59. Plášek (Mlčák, Indrák) – 2. Urban (Vavřík), 36. Urban, 40. Fridrich (Vícha), 52. Vojtovič (Beránek). Rozhodčí: Vepřek – Doležel. Štreitová. Vyloučení: 5:3, navíc Kadlic (Přerov) 10 minut osobní trest – Beránek (Vítkovice) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 27:31. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4, 6:4.
Kocák – Koudela, Tischer, Borot, Kleiner, Viktorin, Mlčák, Pěnčík – Krátký, Dobša, Šimanský, Indrák, Barveníček, Kadlic, Šafránek, Plášek, Govoruško
Dobeš – Bílý, Kuboš, Vacula, Bieniek, Šulák – Tvrdý, Vojtovič, Konečný, Fridrich, Žemba, Takáč, Kylnár, Vavřík, Vícha, Urban, Mrva, Beránek