Junioři: Tým Zubrů schytal debakl, posílená Poruba zaznamenala deset gólů

O s t r a v a – Po velké domácí přestřelce se Vsetínem junioři vyrazili k dalšímu mači na kolbiště tradičně nebezpečné Poruby, která poslední dva zápasy nezvládla. Pro nedělní souboj se Zubry si Ostravané stáhli hráče z A-týmu a od prvních minut jasně dirigovali průběh zápasu. Již po první třetině tak Přerov ztrácel čtyři góly a pak jeho manko nadále rostlo. Ve druhé třetině tým Zubrů nezužitkoval trestné střílení a jeho alespoň čestný úspěch přišel až těsně před koncem. Napravit debakl se junioři budou snažit příští pátek doma, kdy hostí Frýdek-Místek.
13.kolo, neděle 22.11.2015
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
10:1
(4:0, 3:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 9. Bialoň (Hranoš), 14. Ballner (Gelnar), 16. Štěpán (Ballner), 19. Ballner (Gelnar), 28. Pěnčík (Korec), 29. Mládek (Bialoň), 40. Široký (Pěnčík, Korec), 41. Ballner, 47. Kropka (Mládek), 52. Gelnar (Ballner, Štěpán) – 59. Kubal (Kundrátek). Rozhodčí: Fiedler – Marek, Vengřín. Vyloučení: 4:6, navíc Šustala (Poruba) 10 minut osobní trest. Využití: 4:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 150. Střely na branku: 44:21. Průběh utkání: 10:0, 10:1.
Zavadil – P. Gola, Štěpán, Bialoň, Šustala, Ščurek, Široký, Pěnčík, Mládek, Smrčka, Hranoš, Csabala, Korec, Kurnik, Bijota, Ballner, Gelnar, Kropka
Grigárek – Kundrátek, Smolka, Hes, Novák, Hrabica, Válek – Zavřel, Kubíček, Kubal – Pecha, Solař, Blahunek – Harásek, Skopal