Starší dorost zakončil přípravu vítězstvím, díky vydařené druhé třetině porazil Brno

P ř e r o v – S přípravnou částí se v pátek odpoledne již rozloučili také starší dorostenci, které v generálce na start první ligy prověřil Warrior Brno. Úvod patřil "Válečníkům", jejichž tým těžil z chyb Zubrů, ale po obrátce svěřenci trenérů Verlíka a Kočary výrazně zabrali a předvedli drtivý obrat. Ve třetí periodě, kterou poznamenala spousta vyloučení si Přerov svou výhru pohlídal, Brňané jen snížili na 6:3. O první ligové body si starší dorost zahraje v pátek 19. září na ledě Boskovic.
přát., pátek 12.9.2014
HC ZUBR Přerov - HCM Warriors Brno
6:3
(0:2, 6:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 22. Blahunek, 24. Šťastný, 25. Kolařík (Kubíček), 26. Šťastný (Blahunek), 29. Šťastný (Blahunek), 31. Kubíček (Kolařík, Skříček) – 3. Sokolík, 17. Dvořák (Cízler, Kůst), 57. Mudrych (Dvořák). Rozhodčí: Čaja – Klvač, Sedlák. Vyloučení: 10:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Střely na branku: 41:36. Průběh utkání: 0:2, 6:2, 6:3.
Schneider – Skříček, Rusňák, Abrahám, Klapal, Zdráhal, Válek – Heralt, Kubíček, Kenša – Pochyla, Šťastný, Blahunek – Matuška, Solař, Horký – Kolařík
Borský – Neusser, Svoboda, Hladký, Zelinka, Culka, Odvářka, Kůst, Dvořák, Cízler, Paulík, Jarolím, Dobiáš, Sokolík, Harásek, Mudrych, Mazánková