Mladší dorost: Zubři vyhráli potřetí v řadě, ze souboje v Havířově brali plný počet bodů

H a v í ř o v – ELIOD Extraliga mladšího dorostu uhání dál a přešla již do poslední čtvrtiny nadstavbové části. Poslední pětici zápasů o body zahájili Zubři v Havířově, se kterým předchozí dva vzájemné duely prohráli. Tentokrát ovšem svěřenci trenérů Neumana a Kočary byli úspěšní. AZet sice dvakrát náskok Zubrů smazal, ale ve třetí třetině se mu to už nepodařilo. Gól s přívlastkem vítězný si připsal Stanislav Svozil a výhru pečetil do prázdné branky Tomáš Hanák, který se v zápase trefil dvakrát. Mladší dorost uspěl potřetí v řadě a v neděli od 12:30 na domácím ledě vyzve lídra tabulky, hradecký Mountfield.
34.kolo, čtvrtek 1.3.2018
AZ Havířov - HC ZUBR Přerov
2:4
(1:2, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 8. Adámek (Koubek, Mastič), 39. Bochnak (Jedlička) – 7. Hanák (Tarnoczy, Svozil), 16. Chytil (Kleniar, Fencl), 44. Svozil (Ministr), 59. Hanák (Chytil). Rozhodčí: Pelc – Ševčík, Kořistka. Vyloučení: 2:5, navíc Mastič (Havířov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Střely na branku: 15:35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.
Nowak – Topolanský, Frančiak, Koubek, Dabrowski, Pavlačka, Jedlička, Čempel, Mastič, Bochnak, Adámek, Mikula, Zapletal, Urbančík, Žák, Byčkov, Horváth
Suchánek – Raška, Svozil, Zábranský, Holík, Zeman, Ministr, Ryšavý, Fencl, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý