Starší dorost je i nadále stoprocentní, zápas s Kroměříží rozhodl ve třetí třetině

P ř e r o v – Nejprve Brumov-Bylnice, poté Uherský Brod a teď také Kroměříž. Starší dorostenci si doma poradili i se třetím soupeřem a stále tak mají v tabulce stoprocentní bilanci. Nedaleký sok o ni v bitvě se Zubry naopak přišel. Modrožlutí sice byli v zápase aktivnější, rozhodující náskok si však vypracovali až ve třetí třetině, kterou už jasně ovládli a celkově zvítězili 8:2.
4.kolo, čtvrtek 28.9.2017
HC ZUBR Přerov - HK Kroměříž
8:2
(1:0, 2:2, 5:0)
Branky a nahrávky: 19. Wolf (Nesrsta, Vlček), 32. Komačka, 36. Wolf (Gorás, Skopal), 46. Mynář, 50. Komačka (Šimanský), 53. Nesrsta (Wolf), 53. Hlaváč (Skopal, Wolf), 58. Indrák (Mynář) – 24. Hradil (Pražan), 40. Tkadlec (Hubík). Rozhodčí: Kašík – Horák, Pírek. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 88. Střely na branku: 45:19. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 8:2.
Kocák – Koudela, Hlaváč, Nesrsta, Vlček, Tischer, Andrýsek, Smejkal, Peluha – Skopal, Wolf, Gorás – Frolek, Šimanský, Komačka – Mynář, Indrák, Kuba – J. Mrázek, Krul, Foltas
Křupka – Babulík, Tkadlec, P. Mrázek, Vyoral, Kudlička, Hradil, Laciga, Kaňa, Pražan, Hubík, Vozdecká, Kytka, Ševčík, Uhlíř