Mladší dorost: Zubři také doma vynulovali Techniku Brno a získali další tři body

P ř e r o v – Na domácím ledě mladší dorostenci letos ještě soupeřům nepustili ani bod a tato výborná bilance pokračuje. Ve čtvrtečním utkání s brněnskou Technikou se Zubři rychle ujali vedení, které pak dalšími góly navyšovali. Brňané hledali recept na brankáře Postavu po celých šedesát minut marně, a tak letos již podruhé vyšli s Hanáky gólově zcela naprázdno. K dalšímu zápasu ELIOD Extraligy zamíří mladší dorost netradičně do Šternberka, kde se v sobotu 28. října střetne se šumperskými Draky.
11.kolo, čtvrtek 26.10.2017
HC ZUBR Přerov - Technika Hockey Brno
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Hanák (Zeman, Chytil), 22. Kleniar (Svozil, Chytil), 33. Svozil, 54. Ryšavý (Svozil, Ministr). Rozhodčí: Held – Čelechovský, Skokánek. Vyloučení: 9:7, navíc Svozil (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 108. Střely na branku: 49:24. Průběh utkání: 4:0.
Postava – Raška, Svozil, Zábranský, Holík, Zeman, Gréč – Kolařík, Ministr, Ryšavý, Fencl, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek
Skoupý – Fojt, Irajn, Kučírek, Kubica, Kala, Šujan, Groch – Kelbl, Kubový, Hassani, Staněk, Jedlička, Frýza, Vyroubal, Čoupek, Špaček