Starší dorost zvítězil potřetí v řadě, domácí zápas s Kroměříží rozhodla první třetina

P ř e r o v – Starší dorostenci jsou již v předposledním týdnu ligových bojů. V pátek se na domácím ledě střetli s Kroměříží, která do MEO Arény dorazila s hodně prořídlou sestavou. Zubři začali skvěle, velkou počáteční aktivitu vyjádřili i gólově. Po změně stran už ovšem skóre nenarůstalo, naopak hosté využili chyb v domácí obraně a zkorigovali nepříznivé skóre. I tak si ale z Přerova odvezli porážku o čtyři góly.
37.kolo, pátek 3.3.2017
HC ZUBR Přerov - HK Kroměříž
7:3
(4:0, 1:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 4. Kotala (Petráš), 9. Kopeček, 18. Knápek (Indrák, Nesrsta), 20. Frolek, 31. Svozil (Štědrý), 43. Mrázek (Borot, Gergel), 47. Nesrsta (Štědrý) – 21. Pavlas (Kaňa), 26. Kaňa (Hradil), 44. Tkadlec (Mrázek, Omelka). Rozhodčí: Antl – Klvač, Navrátil. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: 30:17. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 6:2, 6:3, 7:3.
Kocák – Kopeček, Tischer, Nesrsta, Kotala, Svozil, Hlaváč, Andrýsek – Knápek, Indrák, Petráš – Frolek, Krul, Komačka – Mrázek, Gergel, Borot – Štědrý, Krzystek, Smejkal
Vystrčil – Omelka, Pavlas, Tkadlec, Dofek – Kudlička, Hradil, Byrtus, Mrázek, Hubík, Kaňa