Mladší dorost díky podařené třetí třetině vyhrál na ledě Warrioru a opět vede tabulku

B r n o – Na domácím ledě mladší dorost dvakrát za sebou nebodoval, ale ve venkovním utkání si opět spravil chuť. Duel s Warriorem Brno byl hodně dlouho bezgólový, prvních čtyřicet minut ani jeden tým se skóre nijak nepohnul. To se podařilo až v dějství třetím, ve kterém šli Zubři díky dvěma trefám Jana Štědrého do trháku. Domácí sice ještě stačili snížit, ale náskok už si Přerov udržel. Výhra 2:1 posunula Zubry znovu do čela tabulky nadstavbové části před Vsetín, který doma s Porubou zaváhal.
31.kolo, čtvrtek 2.2.2017
HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov
1:2
(0:0, 0:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 51. Bernovský (Klimeš, Geidl) – 41. Štědrý (Indrák, Chytil), 48. Štědrý (Indrák). Rozhodčí: Čuňočka – Sofka, Šustr. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 22:24. Průběh utkání: 0:2, 1:2.
Lambert – Čiliak, Chlubna, Floriš, Mrkvica, Branžovský, Bazala, Klimeš, Bartoš – Hrstka, Krška, Bernovský, Sedlák, Koryčánek, Holotík, Geidl, Snášel
Rachůnek – Šabršula, Kopeček, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman, Gréč – Kolařík, Ministr, Krupa, Šimanský, Indrák, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Štědrý