Mladší dorost: Oslabená sestava vyválčila v Šumperku dva body a stáhla ztrátu na Vsetín

Š u m p e r k – V devátém utkání nadstavbové části došlo na změnu pořadatelství, mladší dorost se tak vzhledem k Mistrovství světa žen do 18 let utkal se šumperskými Draky na jejich ledě. Tým Zubrů i bez několika hráčů odehrál se soupeřem velmi dobrou partii, přes gólové manko ve třetím dějství dokázal urvat dva body, o kterých rozhodl Stanislav Svozil v nájezdech. Vsetín naopak svoje klání s Warriorem Brno nezvládl, a tak se ztráta Zubrů na vedoucí Valachy v tabulce smrskla na jeden bod.
27.kolo, čtvrtek 12.1.2017
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
2:3sn
(0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 32. Horký (Drlík, Štrbík), 41. Žižlavský (Scheuter) – 17. Indrák (Hlaváč, Krupa), 47. Štědrý (Ministr), rozhodující nájezd Svozil. Rozhodčí: Cik – Dopitová, Hanzlík. Vyloučení: 6:5, navíc Indrák (Přerov) 10 minut osobní trest, Hlaváč (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 28:25. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
Kašpar – Ott, Štrbík, Blaháček, Hepnar, Kesler, Drlík, Vogel, Horký, Kaplan, Scheuter, Žižlavský, Kašpar, Mácha, Urban, Vintr
Rachůnek – Šabršula, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Gréč – Kolařík, Ministr, Krupa, Šimanský, Indrák, Tarnoczy, Štědrý