Mladší dorost ve velmi dobře rozehraném duelu s Porubou znovu padl po nájezdech

O s t r a v a – V posledních třech zápasech mladší dorostenci zvítězili, ale čtvrtý úspěch se jim na šňůru přidat nepodařilo. Utkání v Porubě měli sice Zubři velmi dobře rozehrané a soupeře výrazně přestříleli, jenže opět šel boj s Ostravany za stavu 2:2 až do nájezdů. V nich Přerované, stejně jako nedávno doma, neuspěli a musí se tak ve snaze získat poslední postupovou příčku do play-off spokojit pouze s bodem.
24.kolo, čtvrtek 15.12.2016
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
3:2sn
(0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 43. Bořuta (Gajdoš, Stodůlka), 50. Gajdoš (TS), rozhodující nájezd Stodůlka – 31. Ministr (Svozil), 51. Dvořáček (Indrák). Rozhodčí: Klapetek – Gančarčík, Vengřín. Vyloučení: 5:5, navíc Kotásek (Poruba) 5 minut + do konce utkání – Barveníček (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 200. Střely na branku: 21:43. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Mokrý – Havlík, Becher, Fabianczyk, Husák, Krátký, Machů, Gajdoš, Pitucha – Foldyna, Kotásek, Stodůlka, Häring, Bořuta, Boniatti
Suchánek – Šabršula, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman, Gréč – Ministr, Krupa, Šimanský, Indrák, Barveníček, Kleniar, Dvořáček, Hanák, Tarnoczy, Štědrý