Mladší dorost: Tým Zubrů ztratil s Warriorem vedení o tři góly, uspěl však v prodloužení

B r n o – Třetí kolo nadstavbové části ELIOD Extraligy zavedlo tým mladšího dorostu na led brněnského Warrioru, kde Zubři v první části otevřeli skóre a krátce po startu té druhé svůj náskok slepenými góly zvýraznili. Jenže za stavu 0:3 se Brňané vzchopili a deset minut před koncem bylo vyrovnáno. Nakonec se ale Zubři přece jen radovali z vítězství. Rychlou trefou v prodloužení získali bod navíc.
21.kolo, neděle 4.12.2016
HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov
3:4p
(0:1, 1:2, 2:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 32. Geidl (Krška, Bernovský) 46. Geidl (Klimeš), 51. Kudrna (Koryčánek) – 14. Indrák (Raška, Svozil), 21. Dvořáček (Indrák, Kopeček), 22. Ministr (Svozil), 61. Dvořáček (Hlaváč, Indrák). Rozhodčí: Honza – Bernard, Mikoviny. Vyloučení: 3:5, navíc Svozil (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 38. Střely na branku: 19:22. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.
Atanasiadis – Čiliak, Chlubna, Floriš, Mrkvica, Branžovský, Bazala, Klimeš, Bartoš – Hrstka, Sedlák, Krška, Koryčánek, Holotík, Kučera, Bernovský, Geidl, Kudrna, Snášel
Suchánek – Šabršula, Kopeček, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman, Gréč – Ministr, Krupa, Šimanský, Indrák, Barveníček, Dvořáček, Hanák, Tarnoczy, Štědrý