Nevydařený závěr druhé třetiny rozhodl, starší dorost na ledě Techniky těsně prohrál

B r n o – Poslední venkovní souboj základní části odehráli starší dorostenci v sobotu na půdě brněnské Techniky. Ta usiluje o postup mezi osm nejlepších týmů, které čeká nadstavbová fáze a Zubry obrala o všechny body. Přerované měli přitom zápas velmi dobře rozehraný, jenže závěr druhé tercie jim vůbec nevyšel. Domácí otočili skóre z 1:3 na 4:3 a modrožlutí už pak odpovědět nedokázali. Základní část Ligy staršího dorostu se uzavře v neděli, kdy Přerov na domácím ledě vyzve Uherské Hradiště.
23.kolo, sobota 14.1.2017
Technika Hockey Brno - HC ZUBR Přerov
4:3
(1:1, 3:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 8. Typlt (Navrátil), 37. Bajkalov, 40. Lučivňák (Navrátil), 40. Limback-Stokin (Lučivňák) – 19. Petráš (Mrázek), 24. Štědrý (Petráš), 28. Knápek (Indrák). Rozhodčí: Maršálek – Mikoviny, Bernard. Vyloučení: 1:6, navíc Hlaváč (Přerov) 10 minut osobní trest, Borot (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Střely na branku: 23:21. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3.
Richter – Lučivňák, Hejduk, Kousal, Krejčiřík, Bajkalov, Kerbler, Limback-Stokin, F. Malý, J. Malý, Navrátil, Kučera, Vávra, Hovorka, Brůžek, Suchý
Kocák – Koudela, Tischer, Nesrsta, Kotala, Hlaváč, Andrýsek, Smejkal – Knápek, Krul, Petráš, Frolek, Indrák, Komačka, Mrázek, Krzystek, Štědrý, Borot