Starší dorost završil první půli základní části přestřelkou, v Hradišti skóroval desetkrát

U h . H r a d i š t ě – Po více než týdnu se znovu do boje pustili starší dorostenci, kteří v pátek nastoupili k závěrečnému duelu první půle základní části. V Uherském Hradišti byly k vidění gólové hody, soupeř se ale držel jen do poloviny zápasu. Pak už si Zubři vypracovali rozhodující náskok a počet vstřelených branek zaokrouhlili na deset. Druhou půli základní části otevřou Zubři v neděli v Brumově-Bylnici.
13.kolo, pátek 11.11.2016
HC Uherské Hradiště - HC ZUBR Přerov
5:10
(2:3, 3:5, 0:2)
Branky a nahrávky: 3. Vítek (Zalubil, Hrabec), 17. Vítek (Zalubil), 26. Zalubil (Vítek), 28. Šmíd (Buráň), 35. Šobáň (Vítek) – 5. Kopeček (Krul), 11. Krul (Kopeček, Knápek), 15. Krul (Koudela, Knápek), 29. Foltas (Krul, Nesrsta), 29. Barveníček (Kopeček, Hlaváč), 30. Komačka (Indrák), 32. Barveníček (Štědrý, Štefka), 34. Komačka (Indrák), 52. Foltas (Kopeček), 53. Barveníček (Nesrsta, Kotala). Rozhodčí: Blaha – Weintritt, Zapletal. Vyloučení: 6:3, navíc Šmíd (Uherské Hradiště) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 16:41. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3, 4:8, 5:8, 5:10.
Peterka – Zatloukal, Šobáň, Buráň, Hrabec, Šmíd, Vranec, Vítek, Harna, Kubeš, Zalubil, Macharáček
Kocák – Koudela, Tischer, Nesrsta, Hlaváč, Kotala, Kopeček, Smejkal, Andrýsek – Knápek, Krul, Petráš, Frolek, Indrák, Komačka, Barveníček, Štefka, Štědrý, Mrázek, Foltas