Gólové hody se tentokrát nekonaly, mladší dorost přetlačil Šumperk trefou kapitána

P ř e r o v – V Olomouci mladší dorost gólově doslova zazářil, ale sobotní zápas se Šumperkem už byl na branky hodně skoupý. Z obou stran mu vládli strážci třech tyčí, Rachůnek a Kašpar velmi dlouho drželi střelce na nule. Domácí gólman navíc Drakům lapil trestné střílení. S blížícím se závěrem se pak zápas přiostřil a padlo rozhodnutí. Sedm minut před koncem se totiž ujala dělovka kapitána Daniela Indráka, jenž stanovila plný bodový zisk pro Přerov.
11.kolo, sobota 15.10.2016
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 53. Indrák (Štědrý, Kopeček). Rozhodčí: Přikryl – Kučera, Vodák. Vyloučení: 6:6, navíc Rutar (Šumperk) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 108. Střely na branku: 17:27. Průběh utkání: 1:0.
Rachůnek – Šabršula, Kopeček, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman – Krupa, Šimanský, Ryšavý, Indrák, Barveníček, Dvořáček, Šánek, Hanák, Tarnoczy, Štědrý
Kašpar – Rutar, Ott, L. Cekr, Štrbík, Hepnar, Kesler, Vogel, Kaplan, Scheuter, Žižlavský, Plhal, Urban, Vintr, Moravec, Kučera