ONLINE >>> Ml. dorost: Aukro Berani Zlín - HC ZUBR Přerov 1:4

Diskusní forum

Diskusní fórum

Povinná registrace jména a telefonu

Do diskusního fóra hokejprerov.cz mohou přispívat jen neanonymní uživatelé se zadaným občanským jménem a mobilním telefonem (údaje budou neveřejné a nebudou nijak využívány), jejichž registrace bude ručně potvrzena zástupcem klubu.

Jak si účet aktivujete?

1) Pokud již máte registraci z tohoto diskusního fóra či jiného od eSports.cz, jděte na editaci vašeho účtu. Tam vyplňte mobilní telefon a jméno a formulář odešlete. Pokud ještě registraci nemáte, můžete si ji založit.

2) Poté budete vyzváni k potvrzení zadaného mobilu zasláním SMS zprávy (v ceně 20 Kč).

3) Nakonec bude vaše registrace aktivována zástupcem klubu.

Děkujeme všem slušným fanouškům za pochopení.

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   liborv1  | 5.5.2016, 16:57 | Nick | Datum | Reagovat
Jsem moc rád, že se v Přerově hraje a doufám, že i nadále co nejdéle bude hrát WSM liga, protože když sleduji současné dění ve 2.lize tak to vypadá zatím na velkou blamáž (zaječí úmysly má Vsetín,Poruba, zahrávají si hrát možnou extraligu v okolních zemích, Břeclav je na prodej a i další kluby jsou na tom finančně špatně, není jednotný názor na hrací systém a kompromis se bude hledat dost těžko. Proto mě zatím moc netěší posezóní dění v klubu ať už s funkcí sportovního manažera a i skladba kádru na další sezónu bez překvapení nějaké zajímavé posily a to se všeobecně mluví o druhé sezóně která bývá těžší. Ano, první sezóna dopadla nad očekávání dobře, ale ten tým měl taky nějaké slabiny, bylo ve spoustě zápasů štěstí. Chybět bude střelec Vlasťa Dostálek,David Šťastný, Juraj Šimboch, potože pokud se prosadí ti dva naši kluci v extralize tak se tu možná objeví tak akorát na repre pauzy. Čekal jsem, že se tu objeví po sestupu Šumperka nějaký jejich kvalitní nadstandartní hráč ( nic proti Kájovi Pláškovi), ale věk už nezastavíš a v posledním Šumperku hrál v převážné části sezóny 3. lajnu. Naše hra v přesilovkách a třeba střelba obránců až na malé výjimky a spoléhání na Kubu Grofa od ostatních beků byla až úsměvná. Vše je samozřejmě o penězích, mám jen obavy když sleduji jak převážná většina klubů WSM ligy posiluje a zkvalitňuje kádry a my jsme zatím podle mně usnuli na vavřínech z loňské sezóny a čekáme až všechno bude na trhu hráčů rozebrané.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.