ONLINE >>> Ml. dorost: Aukro Berani Zlín - HC ZUBR Přerov 1:4

Diskusní forum

Diskusní fórum

Povinná registrace jména a telefonu

Do diskusního fóra hokejprerov.cz mohou přispívat jen neanonymní uživatelé se zadaným občanským jménem a mobilním telefonem (údaje budou neveřejné a nebudou nijak využívány), jejichž registrace bude ručně potvrzena zástupcem klubu.

Jak si účet aktivujete?

1) Pokud již máte registraci z tohoto diskusního fóra či jiného od eSports.cz, jděte na editaci vašeho účtu. Tam vyplňte mobilní telefon a jméno a formulář odešlete. Pokud ještě registraci nemáte, můžete si ji založit.

2) Poté budete vyzváni k potvrzení zadaného mobilu zasláním SMS zprávy (v ceně 20 Kč).

3) Nakonec bude vaše registrace aktivována zástupcem klubu.

Děkujeme všem slušným fanouškům za pochopení.

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   michal.meo  | 27.4.2016, 11:25 | Nick | Datum | Reagovat
No já teda zírám. Jen co se hokej dostal nahoru, tak honem zase rychle zpátky dolů. Považuji to za naprosté selhání p. Pluháčka, ředitele pivovaru Zubr, který je vlastně nejvýše postaveným člověkem v klubu, že si nedokáže udělat pořádek s těmi Gremlicy, Školoudy a dalšími lidskými nulami z představenstva, které nemají na rozhodovacích pozicích co dělat a dopustí, aby se takhle hazardovalo s dobrým jménem přerovského hokeje. Změny jsou sice v hokeji běžné, ale nezlobte se na mě, tady tato mi přijde velmi nestandardní a neuvěřitelně smrdí. Mělo by to být velmi důkladně prošetřeno a nebojím se říct, že i Policií. Než aby se pokračovalo dál, tak se raději zbavujme lidí, kteří tomu hokeji pomohli ze sra*ek. Však druhá liga bude taky liga a bude v ní zase dost místa pro ty, kteří potřebují mít osobní prospěch. Může tady někdo vysvětlit, jaký je přínos pro hokej a 1.ligu třeba od takového Školouda, kterého, když to tak sleduji, stejně zajímá jen mládež a jeho syn? Na co takový člověk, který nikdy nic nedokázal, vysedává v představenstvu a rozhoduje o klíčových postech? To samé Blinka a Mlčák. O videu s Gremlicou jsem ani nevěděl, ale po zhlédnutí je to pro mě další z řady rádoby pražských podnikatelů, kteří by chtěli mít miliardy a je úplně jedno, jakým způsobem. Hlavně už co nejdříve vyvěste na ofic. stránky, od kdy a za kolik se budou prodávat permanentky. Všichni se určitě už třesou, aby mohli finančně podpořit tu estrádu nedůvěryhodných lidí, kteří ještě lžou fanouškům, že konec p. Svobody je po vzájemné dohodě. Jestli to má být reakce za odvolání Kužílka, tak je to neskutečně ubohé.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.