ONLINE >>> Ml. dorost: Aukro Berani Zlín - HC ZUBR Přerov 1:4

Diskusní forum

Diskusní fórum

Povinná registrace jména a telefonu

Do diskusního fóra hokejprerov.cz mohou přispívat jen neanonymní uživatelé se zadaným občanským jménem a mobilním telefonem (údaje budou neveřejné a nebudou nijak využívány), jejichž registrace bude ručně potvrzena zástupcem klubu.

Jak si účet aktivujete?

1) Pokud již máte registraci z tohoto diskusního fóra či jiného od eSports.cz, jděte na editaci vašeho účtu. Tam vyplňte mobilní telefon a jméno a formulář odešlete. Pokud ještě registraci nemáte, můžete si ji založit.

2) Poté budete vyzváni k potvrzení zadaného mobilu zasláním SMS zprávy (v ceně 20 Kč).

3) Nakonec bude vaše registrace aktivována zástupcem klubu.

Děkujeme všem slušným fanouškům za pochopení.

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   brundibar78  | 26.4.2016, 21:47 | Nick | Datum | Reagovat
Neuvěřitelné co opět v přerovském hokeji děje!
Je třeba zatleskat všem kteří se podepsali pod vyhazov p. Svobody. Dobře jste to udělali. Teď se my co platíme měsíčně příspěvky za děti aby mohli hrát hokej těšíme na to jak ho vy slavní členové představenstva klubu nahradíte a uděláte pro hokej tolik co on. Asi to ale bude chtít zvednout p*del a pracovat. Ne si jen čas od času přijít posedět nadlábnout se a zvýšit si sebevědomí že jsem členem klubu. To je tak když se svěří rozhodovací práva lidem jejichž přínos pro hokej se rovná nule. Drtivá většina rodičů to ví že představenstvo je akorát jeden velký bordel a ostuda klubu který se navenek chce prezentovat profesionálně. Kromě snad p. Pluháčka z pivovaru a p. Navrátila z města není vůbec od nikoho cítit důvěra. Věčně důležitý Školoud je tam naprosto nesmyslný o takovém Gremlicovi se dozvíte v televizi z Reportérů ČT že je spekulant s pozemkem odkaz (doporučuji zhlédnout video Dům kultury v pasti) a Mlčák je další z těch kteří podváděli v mladším dorostu. Normální lidé možná ani neznají podstatu věci ale my co máme své ratolesti v hokeji si to všechno umíme spojit. Ono totiž všechno souvisí se vším. Tito členové představenstva byli totiž vlezdop*delkové soudruha Kužílka takže se prostě a jednoduše je potřeba pomstít za to že špičkový a naprosto nepostradatelný hokejový odborník Kužílek musel skončit. A nakonec se to ještě ututlá že p. Svoboda opouští klub po vzájemné dohodě. To je absolutní výsměch faul na všechny co mají přerovský hokej v srdci a humus nejvyššího kalibru! Je velmi smutné že se hokej po lepších časech zase vrací na úroveň druholigové žumpy ve které bylo hlídání si vlastního korýtka velkou módou. Fanoušci by se měli spojit a dát jasně najevo nesouhlas. On to totiž byl hlavně p. Svoboda díky komu se konečně v Přerově hrál dobrý hokej. HANBA VÁM CO SI V PŘEDSTAVENSTVU HRAJETE NA VELKÉ HOKEJOVÉ FUNKCIONÁŘE. NIC JSTE NEDOKÁZALI A JSTE OSTUDOU NAŠEHO MEO!!!
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.