ONLINE >>> Ml. dorost: Aukro Berani Zlín - HC ZUBR Přerov 1:4

Diskusní forum

Diskusní fórum

Povinná registrace jména a telefonu

Do diskusního fóra hokejprerov.cz mohou přispívat jen neanonymní uživatelé se zadaným občanským jménem a mobilním telefonem (údaje budou neveřejné a nebudou nijak využívány), jejichž registrace bude ručně potvrzena zástupcem klubu.

Jak si účet aktivujete?

1) Pokud již máte registraci z tohoto diskusního fóra či jiného od eSports.cz, jděte na editaci vašeho účtu. Tam vyplňte mobilní telefon a jméno a formulář odešlete. Pokud ještě registraci nemáte, můžete si ji založit.

2) Poté budete vyzváni k potvrzení zadaného mobilu zasláním SMS zprávy (v ceně 20 Kč).

3) Nakonec bude vaše registrace aktivována zástupcem klubu.

Děkujeme všem slušným fanouškům za pochopení.

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   Kobson  | 6.3.2016, 07:38 | Nick | Datum | Reagovat
TO: Velký vezír počkej, já myslel, že to byli jejich hráči..ale sekl jsme se, to byli vaši, že jo? Máš ještě kopie smluv? Řekni to popravdě, jak Kotalík volal do Olomouce Smajlík , hele a letos by potřeboval na výbavičku pro sviště..kam asi bude volat? Je mi toho dítětě líto, co bude mít na sebe?

K fans Přerova: jste výborní, taky jsem trochu zahleděn do svého klupu, ale objektivitu se snažím držet (byť se to někdy ne zcela daří a je to až zpětně). Vadí mi prostě snaha o likvidaci hráčů a vaše spatřování tvrdé čisté hry v této činnost. Když včera někdo domáčknul vašeho, že upadl, tak najednou nefilmoval ale byl to faul.... v tomhle musíte dospět. Jinak výborné prostředí v tomhle prostředí se hokeji jen daří, příští rok to dejte zase o něco výš, doplňte a makejte s pokorou. Ono to půjde. Mimochodem po tom Zubrovi - to je hroznej smrad se včera v kotli prakticky nedalo vydržet bez šály přes pusu....
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.